?

Log in

No account? Create an account

Зимовий відпочинок

Впевненим кроком наступає весна на нашу країну.

Команда мандрівників зібрана, нові маршрути підготовлені - чекаємо на ясну і теплу погоду.
Тим часом поділюся з Вами враженнями від зимового відпочинку.
51 фотоCollapse )
Всі вже написали листа Діду Морозу?

Всі вже відгуляли свій корпоратив?

Всі вже приготували подарунки для своїх близьких?

Чи всі вже прикрасили ялинку у себе вдома?

 

 

Вітання + 12 фотоCollapse )

 

28 січня 2010 року я повертався автомобілем зі Львова до Києва. Їхати більш ніж 500 кілометрів просто прямо було нецікаво, тож вивчивши заздалегідь маршрут, я виявив, що не відхиляючись далі ніж на 10 кілометрів від маршруту можна знайти безліч цікавих місць.

В результаті тієї поїздки мені вдалося відвідати декілька замків, покинуту базу ракетних військ стратегічного призначення, та навіть застрягнути у сніговому лісі.

Текст + 23 фотоCollapse )
В липні цього року я прогавив написати статтю про один веселий захід. Думаю, Вам сподобається побачити кусочок літа наприкінці року.

У мене День незалежності Америки асоціюється лише з крутецьким блокбастером з Уілом Смітом у головній ролі. Виявляється, щороку у Києві американська бізнес братія також святкує День звільнення Америки від інопланетних загарбників. От і нам пощастило потрапити на це свято.

 

Текст + 39 фотоCollapse )

Tags:

Цими днями у Києві проходить великий антикварний салон. Цілеспрямованих планів на відвідування заходу не було, але випадково опинився поруч, коли згадав телесюжет про виставку на одному з телеканалів. Тож вирішив заглянути в середину і зовсім не пожалкував.

 

Текст + 58 фотоCollapse )

 

Tags:

Свято наближається… свято наближається…

Прийшов День Святого Миколая і душа наповнилась передноворічним настроєм. Люди виспали на вулицю. Магазини переповнені, а відділи пакування подарунків переживають справжній бум.

Саме в цей день моя родина ставить новорічну ялинку. Хто ще не встиг попіклуватися про ялинкові прикраси, мчать в магазини, на базари та новорічні ярмарки. Ну а ми попрямували у музей Гончара на вул. Івана Мазепи 29 у Києві.

Текст + 30 фотоCollapse )

Tags:

 

 

Нещодавно у Польщі презентували талісманів Європейської футбольної першості 2012 року. Два парубка в національних кольорах будуть головними вболівальниками змагань, що пройдуть в Україні та Польщі вже через менш ніж два роки.

Сьогодні день Святого Миколая і ми вирішили заглянути в торговельний комплекс «Караван», що на Луговій 12 у Києві.

 

Текст + 19 фотоCollapse )

 

Tags:

Проаналізувавши фотоматеріал зібраний протягом прогулянки по Одесі, я прийшов до висновку, що інформацію про архітектуру міста можна винести в окрему розповідь.

 

Текст + 32 фотоCollapse )

Tags:

Влітку цього року у мене були плани відвідати Одессу з 2-денним візитом. Був підготовлений маршрут, зібрана інформація, вивчені додаткові матеріали. Але тоді планам не довелось здійснитися.

А от нещодавно відправили мене до Одеси у робочих справах. Витрачати цілий день 15 грудня тільки на робочі питання було нецікаво,тож покажу Вам місто на березі Чорного моря у «нерекламному» виді.

 

Текст + 40 фотоCollapse )

Tags:

Чи служили Ви в армії? В яких військах? А якщо «ні», то чому?

У кожного з нас збройні сили викликають різні асоціації. Автор статті також оминув військову службу з популярних нині причин. Тим не менш, військові таємниці, зброя та військова техніка – це те, що змушує ахати хлопчаків та поважно мичати вже дорослих мужиків.

Ходімо й ми… помичимо!

Текст + 35 фотоCollapse )