victorfrolov (victorfrolov) wrote,
victorfrolov
victorfrolov

Україна невідома: рік 2011!

Столиця стоїть у багатокілометрових тягнучках. Люди поспішають встигнути підготуватись до новорічних свят. Коли всі гості сядуть за новорічний стіл, то пер за все почнуть згадувати події року що промайнув.

Згадаймо і ми!


2011 рік виявився мабуть не таким плідним як планувалося, і навіть не таким плідним як попередній 2010 рік.
Тим не менш, майже 700 кілометрів доріг неньки України підкорили активісти нашого проекту.

котрий раз ми доказали собі та іншим, що цікаві враження можна отримати зовсім неподалік. не завжди потрібно намотувати сотні кілометрів, щоб побачити дивну красу.

Наш проект був би неможливим не тільки без ентузіазму прихильників, а й без надійних залізних коней.

Швидко та надійно - девіз традиційного сімейного автомобіля.Малий, але спритний - це молодий новачок нашого проекту - Fiat Grande Punto. Мандруєте вдвох та в межах асфльтованих ділянок? Фіат з легкістю виконає таку місію.Цього року у закордонних відпустках відкрив для себе новий вид відпочинку - автомобільні подорожі невідомими шляхами невідомих країн. Вже отриманий досвід дав змогу зрозуміти, що при грамотному плануванні заздалегідь - такий відпочнико не так вже й відчутно полегшить ваш гаманець. :)

Так звані святі землі ми вивчали на Honda Civic 4D. Асфальтований автобан, кондиціонер, арабські співи в стереосистемі... Не варто очікувати чогось більшого від такого транспортного засобу.Уявіть як ви мчите по гірському серпантину, що простягається вздовж мальовничої морської берегової лінії... А на якому автомобілі ви себе уявили в цю мить?
Вірно, я теж подумав про Lamborghini Reventon з відкритим верхом! Але такого в агенції не знайшлося. Тож нашим новим другом на цілих два дні став Renault Megane кабріолет.
Це мій перший досвід їзди на такому автомобілі і от що я вам скажу. Кабріолет - це жахливий, непрактичний засіб пересування. Підливає масла у вогонь те, що це ще й французське Рено.
Але! Знову згадайте... Уявіть як ви мчите по гірському серпантину, що простягається вздовж мальовничої морської берегової лінії... Кращого автомобіля за кабріолет ви не знайдете!!!Мій вірний друг Вано у мандрівках шукав різні альтернативи залізним коням, але оптимізму мені це не надало. (Хоча чесно кажучи - є деякі ідеї)Неодноразово цього року мені доводилось спілкуватись з деякими оїми читачами і завжди поставало питання про концепцію блогу.
Не секрет, що ідея не застала мене зненацька. Є певні особи, що надихнули мене на мої мандрівки, і про них колись я обов'язково напишу.
Якщо рівнятись на відомих мандрівників та їх статті, то можна побачити величезну різницю з моїм стилем розповідей.
Банально казати, але більшість пише про закордонні поїздки. З'їздивши на три дні в нову країну, професійни блоггер-мандрівник напишу мінімум 5-6 розповідей про відомі пам'ятки, про побут людей і т.д.

Така ж сама можливість була і у мене. Про кожний населений пункт можна написати безліч інформації. Можна було б показати безліч цікавих фотографій.
Натомість мені доводиться навіть з коротенької мандрівки годинами сидіти на тисячою нових фотографій, щоб відібрати лише 50 штук най-най-самих!!!

Мета великих письменників - розповісти вам про різноманітні країни, адже з великою вірогідністю ви не зможете побувати у більшості цих країн.

Я пишу свої статті лише з однією метою - хочу зпровокувати свого читача до такої самої мандрівки! Спеціально не демонструю всі фотографії, щоб для майбутнього мандрівника у подорожі також залишилось якесь нове відкриття.

Також продовжується полеміка відносно мови моїх розповідей. Деякі люди мені постійно дорікають за помилки у тексті та використання русизмів.
Змінити мову я не можу. По перше коней на переправі не міняють, а по-друге вважаю український текст символічним для такого проекту.
До речі, особливо був вражений, коли дізнався, що один з постійних читачів з Росії, нехай з допомогою Google Translate, але ж зацікавився написаним текстом.

Таким ось чино я і розповів вам про здобутки 2011 року. А тепер про плани?

При цьому питанні я вже нервово регочу. Порівняйте цьогорічні подорожі з минулорічними планами і ви не знайдете нічого спільного! :)

Вже готові маршрути по Вінницькій та Житомирській областях. Також чекають свого підкорення Карпати та Крим. Планую звернути увагу на далекий схід, наприклад на Донецьку область.

Долучайтеся до автомобільного проекту "Україна невідома"!

Я запрошую всіх бажаючих приєднатися до будь-якої їз моїх подорожей!
Я з великим задоволенням приєднаюся до вас, якщо ви їдете кудись, де я ще не бував.
Я завжди радий випробувати нові автомобілі у незвичних мандрівках, особливо якщо це 4х4.

Звичайно буду радий спонсорами. Вам надається реклама у блозі та на автомобілях мандрівників. За вашим бажанням можемо розробити цікавий маршрут у регіон, в якому є особлива зацікавленість.

Трохи не забув!!!
Запрошую в свою команду мандрівників відео-оператора!!!
Вам надається цікаве та незвичайне відео-обладнання, а також можливість на пільгових умовах доєднатись до наших мандрівок.
Вимоги до кандидата:
- досвід відео зйомки
- вміння знайти незвичайний ракурс
- креативне мислення та уява
- вміння вигадати сюжетну лінію
- досвід відео монтажу

Пишіть на адресу vicfr33@yahoo.com з поміткою "UU"

З повагою,
Віктор Фролов


Tags: рік 2011
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments